Krok 1
Aby ułatwić Państwu kontakt oraz współpracę prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Możecie Państwo umówić się na spotkanie w siedzibie naszej firmy lub nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa. W mailu prosimy opisać zapytanie ofertowe.

Krok 2
Kolejnym działaniem są wstępne pomiary. Na ich podstawie ustalamy wielkość zamówienie oraz rodzaj materiału a także sposób montażu. Możecie Państwo również wysłać maila z odpowiednimi załącznikami, w których znajdą się zdjęcia na których zawarte są już wymiary.

Krok 3
Następnym krokiem jest przygotowanie przez nas szczegółowej oraz indywidualnej oferty cenowej danego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań aby cały zakres zlecenia został zaakceptowany przez Państwa.

Krok 4
Gdy Państwo zaakceptujecie już naszą ofertę przechodzimy do podpisania umowy wykonania zlecenia. Tym samym zostaje ona przyjęta do realizacji.

Krok 5
Nasi pracownicy dokonują precyzyjnych pomiarów. Konsultują się oraz biorą pod uwagę różne opcje. Wszystko po to by projekt został zrealizowany doskonale.

Krok 6
Kolejnym działaniem jest wysłanie do Państwa rysunku technicznego. Zawsze oczekujemy na Państwa akceptację.

Krok 7
Każde zlecenie realizowane jest na warsztacie. Kowale artystyczni lub metaloplastycy profesjonale zajmują się jego realizacją. Wszystkie prace wykonywane są w najwyższej jakości oraz za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych czynności oraz urządzeń.

Krok 8
Kolejną czynnością jest malowanie poszczególnych elementów. Zapewniamy szeroką gamę kolorów do wyboru. Na wykuwanych już elementach łatwiej jest ocenić jaki kolor będzie odpowiedni.

Krok 9
Ostatnim naszym krokiem jest montaż. Ekipa zajmuje się nim sprawnie i profesjonalnie. Wykonujemy również ogrodzenia lub balustrady przeznaczone do samodzielnego montażu. W takiej sytuacji dostarczamy instruktarz montażu oraz wszelkie akcesoria, które są konieczne do jego prawidłowego przeprowadzenia.